Engelleri aşıyoruz!

TE Bilişim olarak engelsiz kardeşlerimizin hayatına dokunmak, onlara destek olmak için çalışıyoruz ve engelleri aşıyoruz! Siz de Engelsiz Haber Sistemi kampanyası ile TE Bilişim'in size özel hazırladığı imkanlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Biz TE Bilişim'de engelli müşterilerimize Engel Tanımayanlar diyoruz. Onların aslında engellenen kişiler olduğunun bilinciyle sadece onlara özel hizmetler yaratmaya çalışıyoruz. 

Engelsiz Haber Sistemi için kampanya kapsamında, TE Bilişim yazılım paketleri güncel liste fiyatları üzerinden %50 indirimlidir. Kampanya sürekli şekilde geçerlidir.

Yazılım Paketlerimizde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellenen kişinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir: 

- T.C. Özürlüler İdaresi Başkanlığınca verilen engelli kimliği 
- Engel oranının belirtildiği bir sağlık raporu (En az %40)

Belirtilen bu belgelerden birinin e-posta yoluyla ibraz edilmesi halinde bu kampanyadan faydalanılabilir. Bu kapsamda sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.

Not: Başlığa "Engelli Haber Sitesi" ibaresi koymamızın sebebi Google aramalarında daha çok kişiye ulaşabilme ve hitap etme amacımızdan dolayıdır, hassasiyeti olan kişiler için özürü bir borç biliyoruz. 

Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri satış departmanımızdan öğrenebilirsiniz.
0212 322 74 90

© Copyright 2010-2017 | Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / İSTANBUL | 0 212 322 74 90