Facebook Instant Articles

Facebook Sayfanızdan Gelir Elde Etmek Çok Kolay

facebook instant articles

Facebook Instant Articles, Facebook tarafından mobil cihazlar üzerinde içerik görüntüleme hızını ve kullanıcı deneyimini daha da artırmak amacıyla hazırlanan bir projedir.

Facebook kullanıcıları bu türdeki içerikleri uygulama dışına çıkmadan görüntüleyebiliyor. Yayıncılar da Facebook etkileşiminden faydalanırken çeşitli istatistiklere ve reklam yayınlama imkanına sahip oluyor.

Google AMP gibi bir hizmet olan bu özellik sayesinde yayıncılar içeriklerini Facebook’tan mobil kullananlara yönelik yayınlayabiliyor ve gelir elde edebiliyorlar. TE Bilişim olarak, müşterilerimize bu yeni teknolojiden yararlanma konusunda destek vermek üzere bir kampanya başlattık. Kampanyamızda size en uygun olan seçeneği tercih ettiğinizde, çok hızlı bir şekilde Facebook Instant Articles özelliğini sayfanızda aktif hale getirebiliriz.

EĞER TE BİLİŞİM MÜŞTERİSİ İSENİZ:

TE Bilişim Haber Yazılımlarından birini kullanıyorsanız, ekibimiz Facebook Instant Articles ayarlarını çok hızlı bir şekilde yaparak hazır hale getirecektir.

Aşağıdan size uygun seçeneği tercih ederek siparişinizi verebilirsiniz.

₺500+KDV

KURULUM BEDELİ

Kurulumunuz bu seçenekte TE Bilişim ekibi tarafından tek seferlik bir ücret karşılığı gerçekleştirilir. Reklam gelirleriniz tamamen size kalır.

₺0

KOMİSYONLU

Bu seçeneği tercih ettiğinizde kurulumunuz ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Ancak reklam gelirlerinden %15 komisyon talep edilir.

EĞER TE BİLİŞİM MÜŞTERİSİ DEĞİLSENİZ:

TE Bilişim Haber Yazılımlarından herhangi birini kullanmıyor ve kullanmak isterseniz size özel bir kampanyamız var:

RUSH LITE HABER YAZILIMI ile birlikte Facebook Instant Articles özelliğini hemen şimdi satın alarak bu inanılmaz fırsatı değerlendirebilirsiniz. Sınırlı süre ile gerçekleştirilen bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanı hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

₺1.500+KDV

HABER SİTESİ + FIA KURULUM

Rush Lite Haber Yazılımını kampanyalı olarak satın alabileceğiniz bu seçenekte, Facebook Instant Articles kurulumu da yapılarak sisteminizi teslim alırsınız, reklam gelirleriniz size kalır.

₺1.000+KDV

HABER SİTESİ + FIA KOMİSYONLU

Rush Lite Haber Yazılımı kampanyalı olarak satın alırsınız, Facebook Instant Articles için ödeme yapmazsınız. Ancak Facebook Instant Articles reklam gelirlerinden %15 komisyon talep edilir.