Facebook Instant Articles

Facebook Sayfanızdan Gelir Elde Etmek Çok Kolay

facebook instant articles

Facebook Instant Articles, Facebook tarafından mobil cihazlar üzerinde içerik görüntüleme hızını ve kullanıcı deneyimini daha da artırmak amacıyla hazırlanan bir projedir.

Facebook kullanıcıları bu türdeki içerikleri uygulama dışına çıkmadan görüntüleyebiliyor. Yayıncılar da Facebook etkileşiminden faydalanırken çeşitli istatistiklere ve reklam yayınlama imkanına sahip oluyor.

Google AMP gibi bir hizmet olan bu özellik sayesinde yayıncılar içeriklerini Facebook’tan mobil kullananlara yönelik yayınlayabiliyor ve gelir elde edebiliyorlar. TE Bilişim olarak, müşterilerimize bu yeni teknolojiden yararlanma konusunda destek vermek üzere bir kampanya başlattık. Kampanyamızda size en uygun olan seçeneği tercih ettiğinizde, çok hızlı bir şekilde Facebook Instant Articles özelliğini sayfanızda aktif hale getirebiliriz.

EĞER TE BİLİŞİM MÜŞTERİSİ İSENİZ:

TE Bilişim Haber Yazılımlarından birini kullanıyorsanız, ekibimiz Facebook Instant Articles ayarlarını çok hızlı bir şekilde yaparak hazır hale getirecektir.

Aşağıdan size uygun seçeneği tercih ederek siparişinizi verebilirsiniz.

₺500+KDV

KURULUM BEDELİ

Kurulumunuz bu seçenekte TE Bilişim ekibi tarafından tek seferlik bir ücret karşılığı gerçekleştirilir. Reklam gelirleriniz tamamen size kalır.