Hizmetlerimiz

En İyisini Sunmak İçin Çalışıyoruz

TE Bilişim olarak özellikle haber yazılımlarımızla sizlere çözümler üretmek için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz böylelikle web ve dijital teknolojiler konusundaki bütün uzmanlığımız ve birikimimizle bu yazılımlar sayesinde pratik bir araca dönüşüyor ve bizler de sizlere en uygun şekilde ulaştırmaya gayret ediyoruz.

Maksimum çözüm üretme sloganıyla, teknolojiyi sürekli takip ederek hem kendimizi geliştiriyor, hem de müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde tüm projeleri temiz bir yazılım, kaliteli bir alt yapıyla, maddi külfetleriyle sizi bunaltmadan ve belirttiğimiz zamanda sonlandırıyor, tüm çalışanlarımızla kalite standartlarına uygun ve sorumluluk duygusu içerisinde projeler ortaya koyuyoruz. Hizmetlerimiz size en kaliteli şekilde ulaşsın diye sürekli çalışıyoruz.

hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz, sadece size haber yazılımı anlamında değil, daha iyi performans ve sonuç alabilmeniz için bağlantılı olan bütün alt yapıyı da en uygun koşullarda kapsıyor.

 

Domain, hosting, sunucu konusunda en uygun bütçelerle sitenize en iyi performansı sağlamayı hedefliyoruz.
HABER YAZILIMLARI

Sunduğumuz birbirinden farklı tema ve seçeneklerle size en uygun haber yazılımı ile haber siteniz 1 gün içinde yayına başlasın ister misiniz?

KURUMSAL WEB SİTELERİ

2002 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle kurumsal web siteleri noktasında çözümler sunmak için buradayız.

MOBİL UYGULAMA

Hem iOS, hem de Android cihazlarda, haber sitesinin mobil uygulaması ile de ziyaretçilerine ulaşmak isteyenler için ideal bir çözümdür.

HOSTING & SUNUCU

Satın aldığınız TE Bilişim haber yazılımları için hosting ve sunucularda yüksek konfigürasyonlu ekonomik çözümler için hizmetinizdeyiz.

REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Sitenize ekstra reklamlar ekleyerek içeriklerinizden gelir elde etmek ister misiniz? Size uygun reklam çözümlerimize göz atabilirsiniz.

PLAYER & CDN

Ücretli ve ücretsiz seçeneklerle size özel player sayesinde sitenizdeki video içeriklerden yüksek seviyede kazanç sağlayabilirsiniz.

MEVCUT HABER SİTENİZİ YENİLEMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

ESKİ VERİLERİNİZİ EKSİKSİZ AKTARIYORUZ!

Eğer mevcutta bir haber siteniz var ve TE Bilişim haber yazılımlarından birine geçmeyi düşünüyorsanız, sitenizde kayıtlı bütün haber içeriklerinizi yeni sisteme eksiksiz aktarabiliyoruz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Hizmetlerimiz Hep Sürüyor

Gelişmiş yazılım alt yapısı, alternatif çözüm önerileri, uzman danışmanlık hizmetleri, rakipsiz tasarım modülleri, satış sonrası destek ve dijital pazarlama hizmetlerimizle ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunuyoruz.

Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz

TE Bilişim olarak ilk hedefimiz, gelişen teknolojinin hızına ayak uydurmak ve bu süreçte elde ettiğimiz bütün birikimi ürettiğimiz teknolojilerle müşterilerimize ulaştırmak, ama bu süreçte kendimizi sürekli yenilemeyi de asla ihmal etmiyoruz.