Web Tasarımı ve Web Sitesi

Firmanız İçin
web-tasarim-web-sitesi

2002 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle sizlere özellikle web tasarımı ve web siteleri noktasında arzu ettiğiniz doğrultuda çözümler sunmak için buradayız.

Bugüne dek binlerce kurumsal firmaya hizmet veren TE Bilişim, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bu güne, TE Bilişim ile çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Web Tasarımı Profesyonellik Gerektirir

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; TE Bilişim de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmektedir. Hizmetlerimize bu çerçevede dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemekteyiz.

Biz, sunduğumuz inovatif ve kalıcı çözümlerle müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.

Bu çerçevede web tasarımı ve web sitelerine yönelik çözümler de sunuyoruz. Bunu sunarken, maksimum kalite ve görsellikten taviz vermiyoruz. Müşteri memnuniyetinin oluşması için her projeye kendi işimizi yapıyor gibi titiz ve detaylı yaklaşıyoruz.

Eğer web sitenizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da yeni bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, TE Bilişim ekibi sizin için bir çözüm üretmek üzere hazır olacaktır.

E-ticaret siteleri konusunda şimdilik bir seçeneğimiz mevcut değil. Kredi kartı ile ödeme gerektiren siteler konusunda yardımcı olamıyoruz.

Web Sitenize Başlamadan Önce

Bir web sitesi tasarlamaya başlamadan önce ele alınması gereken ilk nokta, web site oluşumunun arkasındaki konsepti ve sebebidir. Tam anlamı ile yerinde ve doğru bir tasarım için işin arkasındaki o fikri doğru anlamak gerekir. Saçma sapan resimler ve yazılar içeren bir web sitesinin bir amaca ulaşması beklenemez. Kusursuz bir logo, yerinde kullanılan renk efektleri ve etkili bir içerik web sitesini başarılara ulaştırır, ürünü de sattırır.

Kullanıcılar ve müşteriler tarafından kolayca ulaşılamayan bir web sitesi hiçbir şekilde işe yaramaz. Bir web sitesi her zaman ziyaretçilerin zorlanmadan anlayabilecekleri bir yapıya, kolay bir navigasyona, menü sistemine, anlaşılır bir ara yüze sahip olmalıdır.

Hedefinizin ne olduğunu bilmeksizin etkileyici bir web sitesi yapamazsınız. Kendi kendinize şunu sorun: “Ne satmak istiyorum? Pazarlamak istediğim şey nedir? İnsanlara ulaştırmak istediğim şey nedir? Bir ürün mü? Bir mesaj mı? İsteyenlere bunları nasıl ulaştırabilirim? O isteyenlere nasıl ulaşabilirim? Hangi kesime hitap ediyorum: Gençlere mi, yetişkinlere mi?” Bu tür sorulara tam anlamıyla cevap vermenin esas yolu, hedefinizi bilmek ve onun gerekliliklerini ortaya koymaktır.

TE Bilişim