Lütfen www.tebilisim.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL
www.tebilisim.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. www.tebilisim.com, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

SİTE İÇERİĞİ
Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik)www.tebilisim.com'un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve www.tebilisim.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI
Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla www.tebilisim.com yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler www.tebilisim.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda www.tebilisim.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. www.tebilisim.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur. www.tebilisim.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde www.tebilisim.com bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

www.tebilisim.com SİZİNLE OLAN İRTİBATI
www.tebilisim.com size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, www.tebilisim.com, ürün ve hizmetlerini veya Uygun bulduğu her hangi başka bir konuyu bildirmek için elektronik posta yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER
Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği www.tebilisim.com tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynaklarin sahiplerine aittir.

FERAGAT
Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan www.tebilisim.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman www.tebilisim.com yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir. www.tebilisim.com bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer www.tebilisim.com sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde yazılımı iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.

TAZMİNAT
Bu sitenin kullanımından dolayı hic bir sekilde www.tebilisim.com her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan mesul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmektesiniz.


FESİH
Bu sözleşme siz veya www.tebilisim.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. www.tebilisim.com da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.


Almış olduğunuz yazılımı teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Yazılımı, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.


Müşterinin yazılımı iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün www.tebilisim.com ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.


Yazılım müşteriye teslim edildikten sonra 1 yıl boyunca tebilisim.com güvencesi ile teknik destek verilir.


YAZILIMIMIZIN ARKASINDAYIZ
www.tebilisim.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

Yazılımlarda herhangi bir problem yaşamanız durumunda 0212 322 74 90 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi sabah saat, 09:00 ile akşam 18:00 arası 0212 322 74 90 nolu telefondan hizmet vermektedir. Ancak iade etmek için detaylı bilgi Müşteri Temsilcileri tarafından verilmektedir.

© Copyright 2010-2017 | Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / İSTANBUL | 0 212 322 74 90