Modern, Yenilikçi ve Esnek

TE Bilişim'den 2016'ya özel yepyeni bir haber teması!

DEMO ÖZELLİKLERİ İNCELE SATIN AL

%100 Responsive

Tek tema ile bütün cihazlardan %100 sorunsuz erişim!

Tüm Modern Tarayıcılarla Uyumlu

Bütün cihazlardaki modern tarayıcıların tamamıyla uyumlu!

W3C standartlarına uygun

Artık Google aramalarında üst sıralarda olacaksınız!

Haber sitenize yepyeni bir çehre kazandırın!
Yenilikçi yaklaşımı ve okuyucu dostu yapısıyla haber siteniz uçuşa geçsin!

Renkli Bileşenler ile Daha Özgür!

Bileşenlere özgü renkler ile sayfanız daha da ayırt edilebilir olacak. Her bileşen kendine has rengi ile ziyaretçilerin hafızasında daha kalıcı bir iz bırakacak.

Ekranlardan ekran beğenin!

Tüm ekranlara uygun olarak tasarlanıp kodlandı. Modern ve duyarlı yapısı ile bütün cihazlardan rahatlıkla erişebileceksiniz.

Yönetilebilir Bloklar!

Artık orta ya da sağ bloktaki kutuları sadece kendi dikey yönünde sıralayabilirsiniz. Örneğin Ekonomi bazlı bir siteniz varsa "Piyasalar" bloğunu en üste çekebilir, Spor ağırlıklı bir siteniz varsa "Puan Durumu ve Fikstür"ü istediğiniz alana taşıyabilirsiniz.

Özel Kategoriler Menüsü!

Özel olarak geliştirilmiş kategori menüsü ile ziyaretçileriniz sayfa değiştirmeden rahatlıkla haberlere ulaşabilecek. Kategoriler menüsüne tıkladığında açılan kısımda pek çok kategoriye ait haberi tek parçada görebilecek ve böylelikle haber sitesini daha rahat gezebilecek.

Akıllı Navigasyon Menüsü!

Akıllı navigasyon menüsü ile ihtiyacınız olduğu an navigasyon karşınızda. Sitede aşağı inerken gizlenen üst menü, yukarı doğru çıkmaya karar verildiğinde karşınıza gelecektir. Böylelikle üst menüdeki bütün içeriklere kullanıcı ulaşabiliyor.

Site Hızı En Yüksek Tema!

Diğer haber temalarına kıyasla siteniz daha hızlı olacak! Google kontrolleri çerçevesinde sayfa hızını etkileyen bütün unsurlar yeniden elden geçirildi, sayfanızın hızlı açılabilmesi için en yüksek düzey hedeflendi.

Shema.org Desteği!

Schema.org sayesinde siteniz arama motorlarına haber sitesi olarak tanıtılacak ve aramalarda üst sıralara çıkabileceksiniz. Google tarafından önemli bir kriter olarak değerlendiren yapı ile haberlerinizin indekslenmesi daha hızlı ve verimli olacak.

Sosyal Paylaşım Butonları!

Yeni paylaşma butonları ile içerikleriniz değer kazanacak. İçeriklerinizi tüm mecralarda paylaşmaya sevk edecek şekilde sayfa paylaşım yapısını düzenledik. Böylelikle içerikleri paylaşmak hem daha hızlı, hem de daha kullanışlı hale geldi. Kullanıcılar içeriklerinizi gönül rahatlığı ile paylaşabilecekler.

Özel Video Galeri Sayfaları!

Özel geliştirilmiş video sayfası ile video içerikleriniz artık daha ilgi çekici hale geliyor! Kullanıcıları sayfada daha fazla tutmanın önemli unsurlarından biri olan video galeri sistemini baştan aşağı yeniledik. Böylelikle hem galeriler arası gezme, hem de videoları izleme gibi hususları sizlerden gelen geri dönüşlere göre yeniden yapılandırdık.

Özel Foto Galeri Sayfaları!

Özel geliştirilmiş galeri sayfası ile kullanıcılarınız hazırladığınız foto galerilerde kolay bir şekilde gezebilecek. Artık işkence olan foto galeri yapılarına son veriyoruz. Bu foto galeri sistemi ile kullanıcılar rahat bir nefes alacaklar. Sevdikleri galerileri problemsiz bir şekilde takip edebilecekler.

Özel Hava Durumu Bileşeni!

Her temamızda yer alan bu özelliği biraz geliştirdik. Kullanıcılar hava durumunu sağ taraftaki Hava Durumu kısmını kullanarak takip edebilecekler.

Özel Namaz Vakitleri Bileşeni!

Kullanıcılarınıza doğru ve sorunsuz bir şekilde vakitleri ulaştırabileceğiniz namaz vakitleri eklentisi ile bir adım önde olacaksınız.

Özel Lig Puan Durumu ve Fikstür Eklentisi!

Futbola meraklı ziyaretçileriniz her zamanki gibi başka bir siteye gitme ihtiyacı hissetmeden futbol ile alakalı son durumları görebilecekler. Hem puan durumu, hem de fikstür kolaylıkla takip edilebiliyor.

Tüm alanlar için mobile uyumlu dokunabilir sürüklenebilir özellik

Sitenize mobilden girenler için inanılmaz gezinme kolaylığı! Her bölüm mobile özel biçimlenebilir, kolayca görüntülenebilir. Geçişler mobil uygulama kullanıyormuş rahatlığı ile karşınızda!

W3C Validator ile doğrulanmış HTML5 yapısı

W3C standartlarına uygun kod yapısı ile sitenizdeki hataları minimum seviyelere indirdik. Site optimizasyonunda önemli bir yer tutan W3C standartlarına uygun olması sayesinde Google tarafından daha ayrıcalıklı olacaksınız.

Google kullanıcı deneyimi %100!

Yapılan testlerde Google PageSpeed ile kullanıcı deneyimi %100 olan tema!

Gelişmiş Kontrol Paneli Özellikleri

Herşeyiyle tamamen yenilenen, kullanıcı deneyimi sorunsuz ve haber girebilmeniz için herşeyin olağanüstü kolaylaştırıldığı bir kontrol paneli!

Daha Kolay Yönetmeniz İçin Geliştirildi!
Sitenizi daha kolay yönetebilmeniz için daha da yenilendik. Yenilenen yönetim paneli sayesinde içeriklerinize tüm cihazlardan ulaşabilir. İhtiyaç duyduğunuz anda sitenizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Gelişmiş log sistemi ile gözetim

Sitenizdeki bütün hareketlilikleri kayıt altına alın. Güvenliğinizi maksimum seviyede tutan, her şeyi yakından izleyebileceğiniz sistemle tanışın!

İçerik İstatistikleri!

İçeriklerin sayısını belirten istatistik ile bir sonraki hedefinizi daha kolay belirleyebilirsiniz. Ayrıca sistem gereksinimlerini göz önünde bulundurarak kendi ayarlamanızı yapabilirsiniz.

Geliştirmeye imkan tanıyan Bootstrap yapısı

Son günlerin modern CSS framework'ü Bootstrap sayesinde sitenizi rahatça özelleştirebilir, farklı ekran genişliklerine özel yapılar geliştirebilirsiniz.

Anlık arama ile modüllere kolay erişim

Anlık arama özelliği sayesinde aradığınızı hemen bulacaksınız.

Yeni Metin Editörü!

Yenilenen metin editörü sayesinde içeriklerinizi biçimlendirmek daha kolay. İçeriklerinize döküman ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Yüksek Boyutlardaki Fotoğrafları Kırpma Özelliği!

Bu özellik sayesinde haberleriniz için ek programlara gerek kalmadan yüksek boyutlardaki resimlerinizi de kolaylıkla kırpabilirsiniz.

Büyük Haber Ajans Botları Hazır!
Gündemi eş zamanlı takip edebilmeniz, haberleri doğru ve kaynağından yapabilmeniz için haber ajansları ile anlaşarak size inanılmaz fırsat ve kampanya imkanları sağladık.

Hemen Satın Alın

Royal Tema ile haber sitenizin temasını şimdi değiştirin.