Google’ın sunmuş olduğu Pagespeed son dönemlerde önem taşıyan bir test aracı olup sitelerin sayfa hızını ölçtüğü bir servistir. Google botları sitelerde gezerken o sitenin açılış hızına hem kullanıcılar açısından hem kendi açısından önem vermektedir. “Sitenizin hızı ne kadar iyiyse, kullanıcılar ve Google bot tarafından değerli kılınmaktadır” Ziyaretçi sitede ne kadar hızlı ve verimli dolaşabiliyorsa içerikleri sıkılmadan inceleyebiliyorsa bu durum o web sitesi için artı bir puan demektir ve Google tarafından aramalarda öncelik verilmektedir. 

Aynı zamanda Google PageSpeed hızı ile Google Adsense gelirlerinin önemli ölçüde yükseldiğinin bilgisi verilmektedir. Google tarafından hazırlanan sayfadan açılış hızınızı belirleyerek ortalama gelirinizi hesaplayabilirsiniz. https://www.doubleclickbygoogle.com/articles/mobile-speed-adds-up/

TE Bilişim olarak siz değerli müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda haber sitelerimizin puanını nasıl yükseltebiliriz şeklinde bir Ar-Ge yapıp özel bir yazılım teknolojisi ve sunucularımızda ek düzenlemeler yaparak geliştirdik testler yaptık ve başarılı sonuçlar elde ettik. Bu eklentiyi sayesinde Pagespeed puanınızın mobil ve masaüstü olmak üzere minimum %70 seviyede yükseltmeyi başardık.

Bu hizmet kullanabilmek için yazılım sürümünüzün 5.9.2 ve üzeri sürüm olması gerekmektedir. Bu eklentiyi isteyen müşterilerimizin öncelikle güncelleme işleminin tamamlanması gerekmektedir. 

Satış ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin: 0 212 322 74 90

© Copyright 2010-2017 | Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / İSTANBUL | 0 212 322 74 90